ΡΑΓΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΔΕΗ 3X25A
8,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,79€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 500-42156
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΡΑΓΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΔΕΗ 3X25A
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Βραχυπρόθεσμη Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 4.5kA |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 16 |
| Διατομή Καλωδίου | 16mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Όχι/ No |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 25A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Μήκος | 17.5mm |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC60898-1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 80mm |
| Πόλοι (Gacia) | 4P |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230/400V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυαμίδιο/ Polyamide |
| Ύψος | 61.3mm |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Ηλεκτρικός:4000 Μηχανικός 10000/Electrical:4000 Mechanical: 10000 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |