Μη Διαθέσιμο
ΡΕΛΕ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ 2P 25A 2NO 230V AC GACIA
10,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,76€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-37300
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΡΕΛΕ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ 2P 25A 2NO 230V AC GACIA
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 1.5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 25A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5℃-+60℃ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.120 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.130 |
| Μήκος | 85mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1.2W |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC/EN 61095 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 18mm |
| Πόλοι (Gacia) | 2P |
| Συσκευασία | Single Package/Innberbox/carton |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & ABS/ Plastic & ABS |
| Ύψος | 68mm |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Endurance(O-C):1,000,000 Electrical: 100,000 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |