ΡΕΛΕ RCBO ΔΙΠΟΛΙΚΟ 20A 6kA 100mA 1P+N GACIA TYPE A
18,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 18,16€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 500-45300
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΡΕΛΕ RCBO ΔΙΠΟΛΙΚΟ 20A 6kA 100mA 1P+N GACIA TYPE A
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Βραχυπρόθεσμη Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6kA |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 16 |
| Διατομή Καλωδίου | 1-25mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένδειξη Θέση Επαφής (Gacia) | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 20A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +70°C |
| Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6kA |
| Καμπύλη (Gacia) | C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 6\60 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.216 |
| Μήκος | 81mm |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC/EN61009-1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 35.7mm |
| Πόλοι (Gacia) | 1P+N |
| Προστασία Από Υπέρταση | Όχι/No |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60HZ |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230/400V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Γέφυρα Χαλκού & Καλώδιο/Busbar & Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος | 74mm |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 10000 Ηλεκτρικός: 4000/ Mechanical: 10000 Electrical: 4000 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |