ΡΕΛΕ RCBO ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟ 10A 6KA 30mA 1+N GACIA TYPE B
22,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 22,15€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 500-43551
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΡΕΛΕ RCBO ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΟ 10A 6KA 30mA 1+N GACIA TYPE B
| Χαρακτηριστικά | |
| mA (Gacia) | 30mA |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Βραχυπρόθεσμη Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6kA |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 16 |
| Διατομή Καλωδίου | 1.5mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένδειξη Θέση Επαφής (Gacia) | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Όχι/ No |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Ικανότητα Διακοπής (Gacia) | 6kA |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.180 |
| Καμπύλη (Gacia) | B |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12\120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.180 |
| Μήκος | 72mm |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC/EN 61009-1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 18mm |
| Πόλοι (Gacia) | 1P |
| Προστασία Από Υπέρταση | Όχι/ No |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Τύπος Προστασίας Υπολειπόμενου Ρεύματος (Gacia) | Ηλεκτρονικός/ Electronic |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο, Γέφυρα Χαλκού Τύπου L & U/ Wire, L & U Type Busbar |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυαμίδιο/ Polyamide |
| Υπολοιπόμενο Ρεύμα Τύπου Εργασίας (Gacia) | A/AC |
| Ύψος | 82mm |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 10000 Ηλεκτρικός: 4000/ Mechanical: 10000 Electrical: 4000 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |