ΡΟΚΑ 16/35 ΜΜ ΛΕΥΚΟ 100 ΤΕΜ
4,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,49€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-48017
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΡΟΚΑ 16/35 ΜΜ ΛΕΥΚΟ 100 ΤΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +75°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,0027 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1(50pcs)/50box |
| Κωδικος Προμηθευτη | CHR-16mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,301 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυαιθυλένιο & Ατσάλι/PE & Steel |
| Ύψος | 18mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |