ΡΟΖΕΤΑ ΟΡΟΦΗΣ ΑΝΤΙΚΕ ΜΠΡΟΝΖΕ Φ100
3,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,24€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-23071
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΡΟΖΕΤΑ ΟΡΟΦΗΣ ΑΝΤΙΚΕ ΜΠΡΟΝΖΕ Φ100
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 100mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.122 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.130 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Blister Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Metallic |
| Ύψος | 25mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Αντικέ Μπρονζέ/Antique Bronze |