ΣΕΙΡΑ, 100 LED 3mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 10cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
9,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,70€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-15249
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 100 LED 3mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 10cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//48 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | EAP-0100-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 3/Til 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 50x30x36 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 12x7x11.5 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50/60Hz/ Output:31V-3.6W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 15,07 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,25 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 15,59 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,26 |
| Μήκος (cm) | 1010 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 50 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 7 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 48 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | Max 3.6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Έως 3/Til 3 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 100 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 11,5 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Πολύχρωμο/Multicolor |