ΣΕΙΡΑ, 100 LED 5mm, 31V BLUETOOTH ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ & ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 8cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
20,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,90€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11850
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 100 LED 5mm, 31V BLUETOOTH ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ & ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 8cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//18 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 1,8-3,6V-20mA-0,036-0,072W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| WiFi Σύνδεση | Όχι/No |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 8 |
| Αριθμός CE | Add |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι/Yes |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 59x21,5x100 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 10,8x9x16 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 1,5 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 100-240V-31V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200-3500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 10,8 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,297 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 14,2 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,33 |
| Μήκος (cm) | 800 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 59 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 10,8 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 21,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 16 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 18 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Ροοστάτη | Ναι/Yes |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 100 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 100 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό, πολύχρωμο/Warm Whit, multicolor |
| Ώρες λειτουργίας | 20.000 Ώρες/Hours |