ΣΕΙΡΑ, 100 MINI LED, ΑΚΡΥΛΙΚΕΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ Φ2cm, 4.5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΟPAL ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 5cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
13,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 13,99€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11926
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 100 MINI LED, ΑΚΡΥΛΙΚΕΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ Φ2cm, 4.5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΟPAL ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 5cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5 |
| Αριθμός CE | Z-3D100 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 38x37x26 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 12x9x12 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1,6 |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 0,35 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,35 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,16 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50Hz/60Hz, Output:4.5V-3.6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | NA |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | Add |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | Add |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | Add |
| Μήκος (cm) | 495 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 37 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 24 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 3,6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 100 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος (cm) | 2 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 26 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Ασημί/Silver |
| Χρώμα λαμπτήρα | Opal Χρωματιστό/Opal Multi |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |