ΣΕΙΡΑ, 20 LED, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΕΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΕΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ Φ3cm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ, 5 ΧΡΩΜΑΤΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 20cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
10,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,03€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-03650
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 20 LED, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΕΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΕΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ Φ3cm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ, 5 ΧΡΩΜΑΤΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 20cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3.2v 20mA 0.064w |
| Watt Μετασχηματιστή | 3.6w |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 20 |
| Αριθμός CE | ΕAP-0020-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 32x26x26 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 12x8x15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | INPUT:220V-240V OUTPUT:31V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 4,56 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,32 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 4,8 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,38 |
| Μήκος (cm) | 380 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 26 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 8 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3.6w |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 20 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | color box |
| Υλικό προϊόντος | PVC |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 26 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Πολύρωμο/Multicolor |