ΣΕΙΡΑ, 3 ΣΕΤ ΛΕΥΚΕΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ 75cm, Φ1.7cm, 6 ΚΛΑΔΙΑ ΑΝΑ ΣΕΤ, ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΛΛΕΚΤΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΦΩΤΟΣ, 18 ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1m, IP44
14,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,73€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-04562
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 3 ΣΕΤ ΛΕΥΚΕΣ ΜΠΑΛΙΤΣΕΣ 75cm, Φ1.7cm, 6 ΚΛΑΔΙΑ ΑΝΑ ΣΕΤ, ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΛΛΕΚΤΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΦΩΤΟΣ, 18 ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 2V-150mA-0.02W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 50 |
| Αριθμός CE | EBP-018-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 42*38*34 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 40*6*8 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 6 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,25 |
| Κατηγορία | Διακοσμηικά με φως/ Decoration with lights |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 8,5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,32 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 40 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 6 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 24 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 100 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0.1W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 18 |
| Τροφοδοσία | Ηλιακός συλλέκτης/Solar panel |
| Τύπος καλωδίου | Χαλκός/Copper |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | NI-MH battery |
| Τύπος Συσκευασίας | white box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 34 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 8 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Πολύχρωμο/Multi |