ΣΕΙΡΑ, 300 LED 5mm, 31V WIFI ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΗ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ & ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 7.5cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
31,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 31,64€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-01340
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 300 LED 5mm, 31V WIFI ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΗ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ & ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ LED ΑΝΑ 7.5cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//20 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 8.4W |
| WiFi Σύνδεση | Ναι/Yes |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 7.5cm |
| Αριθμός CE | EAP-0300-M |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 47x27,5x37,5 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | INPUT:110V-220V~50/60HZ/ OUTPUT:31V8,4W |
| Εφαρμογή | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200-2300 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 11,8 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,59 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 12,3 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,615 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 47 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 27,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 20 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Ναι/Yes |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 8.4W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 300 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστή/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χαλκός/Copper |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Colorbox |
| Υλικό προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 37,5 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό-Πολύχρωμο/Warm white-Multi |