ΣΕΙΡΑ, 300 MINI LED, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ (ON/OFF, TIMER, DIMMER), ΜΠΡΟΝΖΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ANA 1.5cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, ΙΡ44
16,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,57€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-07181
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 300 MINI LED, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ (ON/OFF, TIMER, DIMMER), ΜΠΡΟΝΖΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ANA 1.5cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, ΙΡ44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//60 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 4 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 1,5 |
| Αριθμός CE | EAC-0300-M |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι/Yes |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 42x27x29 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 10x5x9 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V, 50Hz/60Hz, Output:6V-4W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 7,2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,12 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 7,7 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,128 |
| Μήκος (cm) | 448,5 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 27 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 60 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Ναι/Yes |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | Max 4W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 300 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 29 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα καλωδίου | Μπρονζέ/Bronze |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |