ΣΕΙΡΑ 5 ΣΕΤ, 96 LED 5mm, 24V, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 10 ΣΕΤ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, DAYLIGHT LED ΑΝΑ 10cm, ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗΣ 3m, ΙΡ65 (ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ)
152,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 152,17€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-09383
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ 5 ΣΕΤ, 96 LED 5mm, 24V, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 10 ΣΕΤ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, DAYLIGHT LED ΑΝΑ 10cm, ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗΣ 3m, ΙΡ65 (ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ)
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//80 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | EPR-0096-C |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 10/Til 10 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 50x37x38 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 24x18x18 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V, 50Hz/60Hz, Output:24V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2350 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 32,33 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 4,04125 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 33,02 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 4,1275 |
| Μήκος (cm) | 970 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 50 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 24 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 37 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 8 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | Όχι/No |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 2,88W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 96 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Καουτσούκ-Πλαστικό-Χαλκός/Rubber-Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Daylight |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |