ΣΕΙΡΑ, 96 LED 5mm ΜΕ ΚΑΛΥΜΜΑ, 24V, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 10 ΣΕΤ, ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΚΟΚΚΙΝΟ LED ΑΝΑ 10cm, ΣΕΤ 5 ΣΕΙΡΕΣ ΚΑΙ 1 ΕΠΕΚΤΑΣΗ 3m, ΙΡ65 (ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ)
152,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 152,17€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11979
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 96 LED 5mm ΜΕ ΚΑΛΥΜΜΑ, 24V, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 10 ΣΕΤ, ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΚΟΚΚΙΝΟ LED ΑΝΑ 10cm, ΣΕΤ 5 ΣΕΙΡΕΣ ΚΑΙ 1 ΕΠΕΚΤΑΣΗ 3m, ΙΡ65 (ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ)
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//8 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,01A-0,03W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | Z-CNLM11979 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 10/Til 10 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 38x37x50 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 18x18x24 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 6,8 |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 3,2 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,5 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,5 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 220-240V, 50Hz |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 620-625 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | Add |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 3,47625 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 3,8625 |
| Μήκος (cm) | 970 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 37 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 8 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 2,88W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Έως 10/Til 10 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 96 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής 24V/Adaptor 24V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί και αυτοκόλλητο/White box with Label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό, καουτσούκ, χαλκός/Plastic, Rubber, Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 50 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 24 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Κόκκινο/Red |
| Χρώμα λαμπτήρα | Κόκκινο/Red |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |