ΣΕΙΡΑ, DIY ΣΕΤ 6 ΤΜΧ, 20 LED, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 10cm, ΙΡ65
31,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 31,43€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-11955
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, DIY ΣΕΤ 6 ΤΜΧ, 20 LED, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 10cm, ΙΡ65
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/6/12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,01A-0,03W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | Add |
| Αριθμός επεκτάσεων | Ναι/Yes |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 35x34,5x27 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 16,5x11x12,5 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | Add |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 3,2 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,5 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | Add |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 220-240V-50Hz |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000-10000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 10,2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,81 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 11 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,9 |
| Μήκος (cm) | 200 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 35 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 16,5 |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | Add |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 34,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 12,5 |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | Add |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3,2W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Ναι/Yes |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 20 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | 6 |
| Τροφοδοσία | 220V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί με Αυτοκόλλητο/Color Box with Label |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 27 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 11 |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | Add |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |