Μη Διαθέσιμο
ΣΕΤ ΘΥΡΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΜΕ 2 ΟΘΟΝΕΣ 4,3" 4 ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
227,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 227,14€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-49001
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΤ ΘΥΡΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΜΕ 2 ΟΘΟΝΕΣ 4,3" 4 ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP55 |
| Γενικές Πληροφορίες | Διαστάσεις Οθόνης: Μήκος 140mm Πλάτος 140mm Ύψος 25mm/Screen Dimensions: Length 140mm Width 140mm Height 25mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10C\ +50C /(εσωτερ μον.-10C-B5940C)-(εξωτερ.μον.-20C-50C) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.820 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2180 |
| Μήκος | 195mm |
| Οθόνη | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 75mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ανάλυση Οθόνης/Screen Resolution 480*272(RGB) |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Σύνδεση 4 Καλωδίων/ 4-Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-Αλουμίνιο/Plastic-Aluminium |
| Ύψος | 40mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |