Μη Διαθέσιμο
ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΥΘΕΙΑ ΒΑΡΕΩΣ ΤΥΠΟΥ 1250N Φ20 RAL 7035
1,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,04€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-21311
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΥΘΕΙΑ ΒΑΡΕΩΣ ΤΥΠΟΥ 1250N Φ20 RAL 7035
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ20mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 102m |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ20 |
| Μήκος | 3m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί /Grey |