ΣΩΛΗΝΑΣ ΣΠΙΡΑΛ ΕΛΑΦΡΟΥ ΤΥΠΟΥ 320N Φ16 RAL 9003
0,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,42€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 151-51020
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΩΛΗΝΑΣ ΣΠΙΡΑΛ ΕΛΑΦΡΟΥ ΤΥΠΟΥ 320N Φ16 RAL 9003
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ16 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.910 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 50m |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ16 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.000 |
| Μήκος | 50m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |