ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ PAR16 ΑΝΤΙΚΕ ΧΑΛΚΟΥ
2,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,22€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-55616
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ PAR16 ΑΝΤΙΚΕ ΧΑΛΚΟΥ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | 80mm |
| Διάσταση Εγκοπής | 60mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.036 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 5/100 |
| Κλάση | Class II |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.070 |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 7W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V-240V |
| Τύπος Λαμπτήρα | GU10 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Metallic |
| Ύψος | 10mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |
| Χρώμα Προϊόντος | Αντικέ Χαλκού/Antique Copper |