ΣΤΕΦΑΝΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ, 16800 ΘΕΡΜΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΧΑΛΚΟΥ, 120cm, IP44
678,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 678,00€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-22431
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΤΕΦΑΝΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ, 16800 ΘΕΡΜΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΧΑΛΚΟΥ, 120cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0.02A-0.06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 12 |
| Αριθμός CE | AAHC-18JU1175LTSHPB |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 120 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 122x122x20 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 122x122x20 |
| Διαστάσεις Υποσυσκευασίας (cm) | Add |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 36V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2400-2700 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 7,25 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 7,25 |
| Καθαρό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | Add |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 7,75 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 7,75 |
| Μεικτό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | Add |
| Μήκος (cm) | 120 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 122 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 122 |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | Add |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 18,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 20 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 20 |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | Add |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 12W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 16800 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | Add |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Κουτί/Box |
| Υλικό προϊόντος | Σίδερο/Iron |
| Ύψος (cm) | 120 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 122 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 122 |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | Add |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα καλωδίου | Χάλκινο/Copper |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |