ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ36
1,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,53€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-60004
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ36
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος | Φ36mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,062 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20pcs(bag)/180pcs(ctn) |
| Κωδικος Προμηθευτη | Φ36 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,062 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PA66 |
| Ύψος | 58mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοιχτό Γκρι/Light Grey |