ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
10,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,61€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-70025
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 30Chip/mtr |
| Watt/ Chip | 0.24W/Chip |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1440mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.100 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Κόβεται ανα | 16.60mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | SMD5050 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.160 |
| Μήκος | 2*500mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7,2W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 10mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος | 2.30mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |