ΤΑΙΝΙΑ LED ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 1M 2,4W 6V 3000K IP65 PRO
8,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,74€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-70024
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΑΙΝΙΑ LED ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 1M 2,4W 6V 3000K IP65 PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 30Chip/mtr |
| Watt/ Chip | 0.20W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 70lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 400mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.065 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Κόβεται ανα | 100mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.110 |
| Μήκος | 1000mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2.4W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 8mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Λειτουργία με μπαταρίες: 4xAAA/ Baterry function: 4xAAA |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 6V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος | 1.30mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |