ΘΕΡΜΟΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΡΑΓΑΣ 4-6.3A
22,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 22,54€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 500-30253
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΘΕΡΜΟΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΡΑΓΑΣ 4-6.3A
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 1-6mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 χρόνια |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Όχι/No |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 6.3A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 13500 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.266 |
| Μήκος | 90mm |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC60947-2 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 44.5mm |
| Πόλοι (Gacia) | 3P |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 380v |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 79mm |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 10000/ Mechanical: 10000 |
| Χρώμα Προϊόντος | Άσπρο-Μαύρο/White-Black |