ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΠΟΥΑΤ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗΣ 198Χ139Χ82 IP55
9,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,21€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 151-25573
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΠΟΥΑΤ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗΣ 198Χ139Χ82 IP55
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP55 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C έως +60°C |
| Μήκος | 198mm |
| Πιστοποιητικά Rohs | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 82mm |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Συσκευασία | 1 |
| Σχήμα | Ορθογώνιο/Rectangle |
| Τρόπος τοποθέτησης | Εξωτερικός/Surface |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 139mm |
| Χρωμα Βαφης (Ral) | RAL 7035 |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί/Grey |