ΒΡΟΧΗ, 288 LED 3mm, 36V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED (H60 x W600cm, 5/7/5/7), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, ΙΡ44
24,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 24,32€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-06630
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΒΡΟΧΗ, 288 LED 3mm, 36V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED (H60 x W600cm, 5/7/5/7), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, ΙΡ44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 8,5 |
| Αριθμός CE | EAP-0288-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 3/Til 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 38x34x38 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 16.5x9x12 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50Hz/60Hz, Output:36V-6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 14000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 12 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,5 |
| Κατηγορία | Βροχή/Icicle |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 12,48 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,52 |
| Μήκος (cm) | 600 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 16,5 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 34 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 24 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | Max 6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Έως 3/Til 3 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 288 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος (cm) | 60 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |