ΒΡΟΧΗ CLUSTER, 480 LED 3mm, 36V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED (H100 x W200cm, 30/40/50/50/40/30), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
28,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 28,29€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-06801
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΒΡΟΧΗ CLUSTER, 480 LED 3mm, 36V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED (H100 x W200cm, 30/40/50/50/40/30), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0.01A-0.03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 7,2W |
| Αριθμός CE | EAP-0480-M |
| Αριθμός επεκτάσεων | Ναι/Yes |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 41.5*27.5*28.5 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 20*13*9 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 180V -240V -~50HZ |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 8,3 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,691 |
| Κατηγορία | Βροχή/Icicle |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 8,8 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,733 |
| Μήκος (cm) | 200 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 41,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 20 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 27,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 480 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | colour box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 28,5 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |