Μη Διαθέσιμο
WiFi ΕΞΥΠΝΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΡΟΛΩΝ
80,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,95€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 170-00105
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
WiFi ΕΞΥΠΝΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΡΟΛΩΝ
| Χαρακτηριστικά | |
| Ασύρματη Εμβέλεια | έως 30m σε εωτερικό χώρο |
| Ασύρματη συχνότητα | 2,4 GHz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | ΝΑΙ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 148 |
| Μήκος | 86 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | <600 |
| Πλάτος | 36 |
| Σύνδεση WI -FI | WI FI |
| Συσκευασία | Brown box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 110V-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Glass +plastic |
| Ύψος | 86 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |