ΕΞΑΕΡΙΣΤΗΡΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ EXTRACTOR X Φ10 12W 220-240V ΜΑΥΡΟ
28,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 28,12€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-33232
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΞΑΕΡΙΣΤΗΡΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ EXTRACTOR X Φ10 12W 220-240V ΜΑΥΡΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX4 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | 99mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0.054A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C-+50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.610 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/27 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση II/Class II |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.666 |
| Μήκος | 160mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 12W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB/Noise Level (dB): 34dB |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός & ABS/Copper & ABS |
| Ύψος | 91mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |