Μη Διαθέσιμο
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ 100X35
3,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,08€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 160-56331
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ 100X35
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.460 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.600 |
| Μήκος | 140mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 130mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 105mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |