ΕΞΥΠΝΗ ΚΛΕΙΔΟΘΗΚΗ ΜΕ BLUETOOTH-ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ-ΚΩΔΙΚΟ
139,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 139,90€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-77950
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΞΥΠΝΗ ΚΛΕΙΔΟΘΗΚΗ ΜΕ BLUETOOTH-ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ-ΚΩΔΙΚΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Απαιτήσεις συστήματος | Android 4.4 or higher. iOS 9.0 or higher |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Keypads for code, fingerprint recognition, 2 RFID cards and the ability to unlock by using the application (Bluetooth connection).Powered by 4xAAA batteries but also a USB port for emergency power. |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Εμβέλεια ασύρματων αξεσουάρ | Έως 30m σε εξωτερικούς+10m σε εσωτετικούς χώρους / Up to 30m outdoors+10m indoors |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | ~8-10 μήνες (σε standby λειτουργία) / ~08-10 months (in standby mode) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C to 50 °C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι ελεχόμενο από την εφαρμογή/Yes controlled by the app |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,90 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.9 |
| Μήκος | 50mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 70mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Keypads for code. fingerprint recognition. 2 RFID cards and the ability to unlock by using the application (Bluetooth connection).Powered by 4xAAA batteries but also a USB port for emergency power. |
| Σειρα Προϊόντος | Smart |
| Σειρά Προϊόντων | SMART |
| Συνδεσιμότητα δικτύου | Bluetooth V5.0 |
| Συσκευασία | Brown box with sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 6V 4xAAA batteries |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σώμα από κράμα ψευδαργύρου. γάντζος από ανοξείδωτο χάλυβα / Zinc alloy body. stainless steel hook |
| Υλικό Προϊόντος | Σώμα από κράμα ψευδαργύρου, γάντζος από ανοξείδωτο χάλυβα / Zinc alloy body, stainless steel hook |
| Ύψος | 120mm |
| Ύψος (mm) | 120mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |