Μη Διαθέσιμο
ΕΞΥΠΝΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ WiFi "HOME VALUE"
66,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,08€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77940
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΞΥΠΝΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ WiFi "HOME VALUE"
| Χαρακτηριστικά | |
| Απαιτήσεις συστήματος | Android 4.4 or higher. iOS 9.0 or higher |
| Ασύρματη λειτουργία | 433.92MHz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | 3pcs door/window sensors, motion sensor, 2 remote controls, door-bell button, double sided adhesive tapes, mounting screws, batteries in each device. Works with EUROLAMP Smart App |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Εμβέλεια ασύρματων αξεσουάρ | >100m |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση ηχητικού συναγερμού | 120dB |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 2 ώρες /2 hours |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20-50℃ |
| Κατανάλωση σε αναμονή | 30mA |
| Κατανάλωση σε συναγερμό | 500mA |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\16 |
| Λειτουργία WiFi | WiFi 2,4GHz & Ασύρματη RF433 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι ελεχόμενο από την εφαρμογή/Yes controlled by the app |
| Μέγιστη απόσταση από WiFi AP | 30m |
| Μέγιστος αριθμός αισθητήρων | 20 |
| Μέγιστος αριθμός τηλεχειριστηρίων | 5 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,523 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.523 |
| Μήκος | 80 |
| Μπαταρία εφεδρείας | 3,7V 650mAh lithium battery |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 80 |
| Πληροφορίες Προιόντων | 3pcs door/window sensors. motion sensor. 2 remote controls. door-bell button. double sided adhesive tapes. mounting screws. batteries in each device. Works with EUROLAMP Smart App |
| Πρότυπο ασύρματης δικτύωσης | 433,92MHz |
| Πρωτόκολλο | IEEE 802.11b/g/n |
| Σειρα Προϊόντος | Smart |
| Σειρά Προϊόντων | SMART |
| Συνδεσιμότητα δικτύου | WiFi 2.4GHz & Ασύρματη RF433 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC, 1000mA |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Τύπος Μπαταρίας | 3,7V 650mAh lithium battery |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό ABS / ABS Plastic |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 35 |
| Ύψος (mm) | 35 |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό / White |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 3.7V 650mAh lithium battery |