Μη Διαθέσιμο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SMD 75W 5000Κ 40Χ40cm
142,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 142,70€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-56321
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SMD 75W 5000Κ 40Χ40cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 150Lm/chip |
| Watt/ Chip | 0.64W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 9500lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 130Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Διάσταση Εγκοπής | 360x360mm |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1.44mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +50°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 5000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.400 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μάρκα Chip | LumiLEDs |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Sosen |
| Μέγεθος Chip | SMD3030 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.400 |
| Μήκος | 400mm |
| Μήκος Καλωδίου | 300mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 75W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 400mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Σύνολο Chip | 104pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.92 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-240V |
| Τύπος Led | SMD3030 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | SPCC & PC |
| Ύψος | 76mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 6-12mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 1 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |