Μη Διαθέσιμο
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥ ΣΤΕΓΑΝΟ LED 100W IP65 6000K PRO
191,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 191,48€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-56682
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥ ΣΤΕΓΑΝΟ LED 100W IP65 6000K PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 66lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 180lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0.31W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 18000lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 180Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 40°/100° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 420mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.600 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κλάση | Class I |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Chip | Lumileds |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Moso |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3.200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.000 |
| Μήκος | 650mm |
| Μήκος Καλωδίου | 300mm |
| Νέα Ενεργειακή Κλάση 2019/2015 | C |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 100W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 165mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Σύνολο Chip | 300pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.95 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλωδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/ Aluminium-Plastic |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο και PC / Aluminium and PC |
| Ύψος | 195mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 6- 12mtrtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο-Κόκκινο/Black-Red |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |