ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΟ SLIM ΓΙΑ LED TUBE ΜΕ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2 ΑΚΡΟΥ 1Χ0.60m
2,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,18€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-56560
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΟ SLIM ΓΙΑ LED TUBE ΜΕ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2 ΑΚΡΟΥ 1Χ0.60m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.115 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25 |
| Κλάση | Class I |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.315 |
| Μήκος | 610mm |
| Ντουί Λαμπτήρα | G13 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 1x10W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 34mm |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | T8 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 80-270V |
| Τύπος Λαμπτήρα | T8 Led Tube |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σίδηρος/Iron |
| Ύψος | 15mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-5mtr |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |