ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ ΔΙΚΑΝΑΛΟΣ, ΚΟΚΚΙΝΟ, 100m, 36 ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ
2,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,93€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-22023
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ ΔΙΚΑΝΑΛΟΣ, ΚΟΚΚΙΝΟ, 100m, 36 ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 36 |
| Packing | 1//100 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 6,5V-70mA-0,442W |
| Αριθμός CE | BSTXD190311751003EC |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος (cm) | 1,3 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 36x36x22 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0,3 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 13mm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 8000-12000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 14,3 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 16,3 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 16 |
| Κοπή ανα (m) | Ανά 2μ/Per 2m |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 15,3 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 17,3 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 100 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 36 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 36 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 100 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 100 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 16,1W/m |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | Πυράκτωσης/Rice Bulb |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί/White box |
| Τύπος Σωλήνα | Στερεό/Solid |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Δικάναλη/3 Wire |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 22 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 22 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα σωλήνα | Κόκκινο/Red |
| Ώρες λειτουργίας | 8.000 Ώρες/Hours |