ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ UV, ΚΟΠΗ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΚΙΤΡΙΝΟ, 50m, 36 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP65
182,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 182,47€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-22232
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ UV, ΚΟΠΗ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΚΙΤΡΙΝΟ, 50m, 36 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 36 |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | EPRL-50-S |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος (cm) | 1,3 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 33x33x16 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 33*33*16 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x12 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 13mm |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2*1.0mm2 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 7 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 7 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 3,4W |
| Κατηγορία | Φωτοσωλήνα/Ropelight |
| Κοπή ανα (m) | Ανά 1μ/Per 1m |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | F3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 7,45 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 7,45 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 50m |
| Μήκος (cm) | 5000 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 33 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 33 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | 0,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 33 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 33 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 170W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1800 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινο κιβώτιο/Carton |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Χαλκός/PVC copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 16 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 16 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,5 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα | Κίτρινο/Yellow |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Κίτρινο/Yellow |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |