Μη Διαθέσιμο
ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΑ PANEL AE SOLAR METEOR 430W
98,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 98,51€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 165-10270
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΑ PANEL AE SOLAR METEOR 430W
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση η (%) | 22.05 |
| Γυαλί | 3.2 mm, high transmission, AR coated, tempered |
| Δείκτης ανοχής ισχύος (W) | 0~+5 |
| Ένδειξη CE | NAI |
| Θερμακρασια λειτουργίας | - 40 to + 85 |
| Καλωδια | 1 x 4 mm², 350 mm length or customized |
| Κανονικές συνθήκες θερμοκρασίας λειτουργίας (NMOT) | Irradiance 800 W/m2, Ambient temperature 20°C, air mass of AM1.5 and wind speed of 1 m/s |
| Κιβώτιο συνδέσεως | IP68, 3 Bypass Diodes |
| Μέγιστη ασφάλεια σειράς (A) | 25 |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας Vmpp (V) | 32.43 |
| Μέγιστη τάση λειτουργίας Vmpp (V) (NMOT) | 30.10 |
| Μέγιστη τάση συστήματος (V) | 1500 |
| Μέγιστο ρεύμα λειτουργίας Impp (A) | 13.26 |
| Μέγιστο ρεύμα λειτουργίας Impp (A) (NMOT) | 10.87 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 20.3Kg |
| Μήκος | 1721mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 430W |
| Ονομαστική Ισχύς Pmax Wp | 430 |
| Ονομαστική Ισχύς Pmax Wp (NMOT) | 327.1 |
| Πιστοποιητικά | NAI |
| Πίσω κάλυψη | White Backsheet |
| Πλάισιο | 30 mm anodized Aluminium alloy |
| Πλάτος | 1133mm |
| Ρεύμα βραχυκύκλωσης Isc (A) | 14.17 |
| Ρεύμα βραχυκύκλωσης Isc (A) (NMOT) | 11.42 |
| Συνδέσμους | MC 4 / MC 4 compatible |
| Σύνολο κελιών | 108 |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | -0,3 |
| Συσκευασία | 1 // 36 |
| Τάση ανοικτού κυκλώματος Voc (V) | 38.26 |
| Τάση ανοικτού κυκλώματος Voc (V) (NMOT) | 36.20 |
| Τυπικές συυνθήκες δοκιμής | Irradiance 1000 W/m2, Cell temperature 25°C and air mass of AM1.5 |
| Τύπος Κελιών | N-type TOPCon Technology, Half-cut cells, 182 mm |
| Ύψος | 30mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 15 κατασκευής/ 30 απόδοσης |