ΓΑΝΤΙΑ LATEX ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΕΓΕΘΟΣ LARGE 100ΤΕΜ
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-90952
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΓΑΝΤΙΑ LATEX ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ ΜΕΓΕΘΟΣ LARGE 100ΤΕΜ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αμφιδέξια | Ναι/ Yes |
| Διάρκεια Ζωής | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Επίπεδο Αντοχής | 500% |
| Επίπεδο Επιθεώρησης | AQL2.5;4.0 |
| Κατάλληλα για άτομα με ευαίσθητο δέρμα | Ναι/ Yes |
| Κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα | Κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα - Όχι για Χειρισμό/ Suitable for food contact - Not for handling |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Με Πούδρα/ Χωρίς Πούδρα | Χωρίς Πούδρα/ Powder free |
| Μέγεθος Προϊόντος | L |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,785kg |
| Μήκος | 235mm |
| Μιας Χρήσης | Ναι/ Yes |
| Πάχος | 0,11mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συνθήκες Αποθήκευσης/ Φύλαξης | Φυλάσσετε σε στεγνό & χωρίς σκόνη χώρο, σε θερμοκρασία <40 ℃/ Store in a dry & dust free facility <40 ℃ |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 100 |
| Υλικό Προϊόντος | Φυσικό Λάτεξ/ Natural Latex |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |