ΓΙΡΛΑΝΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 10m ΜΕ 20 ΝΤΟΥΙ Ε27 ΕΠΕΚΤΕΙΝΟΜΕΝΗ
57,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,65€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-47091
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΓΙΡΛΑΝΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 10m ΜΕ 20 ΝΤΟΥΙ Ε27 ΕΠΕΚΤΕΙΝΟΜΕΝΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP64 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1.0mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/4 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,2 |
| Μήκος | 36mm |
| Μήκος Καλωδίου | 10+1mtr |
| Ντουί Λαμπτήρα | 20xE27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2000W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 26mm |
| Προστασία Επαφών | Όχι/No |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Καλωδίου | H05RN-F |
| Τύπος Λαμπτήρα | max 10W Led |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Καουτσούκ-Χαλκός/Rubber-Copper |
| Ύψος | 11mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |