ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟ Φ240x80mm 10W 100V
31,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 31,07€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-68973
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ ΛΕΥΚΟ Φ240x80mm 10W 100V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάμετρος | 240mm |
| Διάσταση Εγκοπής | 205mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.630 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.110 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | 91dB |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 90-18khz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100V |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Ύψος | 80mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |