ΣΕΙΡΑ, 100 LED 5mm ΜΕ ΚΑΛΥΜΜΑ, 230V, 3 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 20 ΣΕΤ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED ANA 10cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1.5cm, ΙΡ67
38,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,33€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-09020
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 100 LED 5mm ΜΕ ΚΑΛΥΜΜΑ, 230V, 3 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 20 ΣΕΤ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED ANA 10cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1.5cm, ΙΡ67
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-15mA-0.045W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | EPR-0100-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 20/Til 20 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | 67 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 41*38*30 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 18X13X14 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V, 50Hz/60Hz |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 14000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 12,48 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,04 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 14,56272 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,13856 |
| Μήκος (cm) | 1010 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 7,2 |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Έως 20/Til 20 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 100 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | COLORBOX |
| Υλικό προϊόντος | Καουτσούκ-Πλαστικό-Χαλκός/Rubber-Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 14 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 2,08272 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | ΛΕΥΚΟ/WHITE |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |