ΣΕΙΡΑ, 20 LED 5mm, ΑΣΗΜΙ ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΑ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 3xAA, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 15cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 30cm, IP20
10,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,55€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-03363
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 20 LED 5mm, ΑΣΗΜΙ ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΑ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 3xAA, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 15cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 30cm, IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//48 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V 3MA 0.01W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 15 |
| Αριθμός CE | EBP-020-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 41*41*55 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 10*10*18 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 9,12 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,14 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 10,12 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,19 |
| Μήκος (cm) | 285 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 48 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 30 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0.2W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 20 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας/Battery box |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Τύπος Συσκευασίας | PVC BOX |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Χαλκός/PVC-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 55 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμο Λευκό/Warm White |