ΣΕΙΡΑ, 24 LED 3mm, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 3xAA, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, TIMER, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ANA 10cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 30cm, IP44 (DISPLAY BOX 24τμχ)
2,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,94€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-05441
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 24 LED 3mm, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 3xAA, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, TIMER, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ANA 10cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 30cm, IP44 (DISPLAY BOX 24τμχ)
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//48 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-3mA-0,01W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | EBP-024-M |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 39x22x20 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 6x4x9 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 1900-2000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 3,76 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,08 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 4,08 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,09 |
| Μήκος (cm) | 230 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 39 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 6 |
| Μνήμη | Ναι/Yes |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 22 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 4 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 48 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 30 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0.24W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 24 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας/Battery Operated |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Τύπος Συσκευασίας | PVC Box + Display Box (24pcs) |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 20 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |