ΣΕΙΡΑ, 300 MINI LED, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΠΛΑΚΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, DAYLIGHT LED ΑΝΑ 5cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
13,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 13,89€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11761
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 300 MINI LED, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΠΛΑΚΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, DAYLIGHT LED ΑΝΑ 5cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//60 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0.01A-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5 |
| Αριθμός CE | EAC-0300-M |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 41x32x46 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 13x6x11 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,2 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V, 50/60Hz, Output:31V-3.6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-2800 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 13,8 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,225 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 14,8 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,25 |
| Μήκος (cm) | 1495 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 11 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 60 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 3,6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 300 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Πλακέ Χαλκός/Flat copper |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Πλαστικό κουτί/PVC Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 46 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 6 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Daylight |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |