ΣΕΙΡΑ, 400 SYNCHRONOUS LED 5mm, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 7 ΣΕΤ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, SMART RGBW LED ΑΝΑ 10cm, IP65 (ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΑΡΟΧΗΣ, ΧΩΡΙΣ CONTROLLER)
114,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,80€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11925
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 400 SYNCHRONOUS LED 5mm, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 7 ΣΕΤ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, SMART RGBW LED ΑΝΑ 10cm, IP65 (ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΑΡΟΧΗΣ, ΧΩΡΙΣ CONTROLLER)
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//8 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0.01A-0,03W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | Z-CNLM400 |
| Αριθμός επεκτάσεων | 7 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 45x42x24 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 22x20x22 |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 3,2 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,5 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 2,7 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 3 |
| Μήκος (cm) | 4010 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 45 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 22 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 22 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 8 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 50W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | 7 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 400 |
| Τροφοδοσία | 220V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | PVC, χαλκος/PVC, copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 24 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 20 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | RGBW |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |