ΣΕΙΡΑ, 5 LED 3mm, 5 ΤΑΡΑΝΔΟΙ ΜΕ ΡΑΒΔΙ ΓΙΑ ΕΔΑΦΟΣ 37cm, ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΛΛΕΚΤΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΦΩΤΟΣ, ΜΑΥΡΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 35cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 2m, IP44
11,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 11,38€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-04452
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 5 LED 3mm, 5 ΤΑΡΑΝΔΟΙ ΜΕ ΡΑΒΔΙ ΓΙΑ ΕΔΑΦΟΣ 37cm, ΗΛΙΑΚΟ ΣΥΛΛΕΚΤΗ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΦΩΤΟΣ, ΜΑΥΡΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 35cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 2m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3.2v 20mA/0.064W |
| Αριθμός CE | EBP-005-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/Νo |
| Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/Νo |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 40.5x27x39cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 12.5x5.8*39cm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 4,1 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,266 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 4,55 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,342 |
| Μήκος (cm) | 11,6 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 40,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 12,5 |
| Μνήμη | Όχι/Νo |
| Πλάτος (cm) | 14 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 27 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 5,8 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/Νo |
| Προέκταση παροχής (cm) | 200 |
| Ροοστάτη | Όχι/Νo |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0.064W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/Νo |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 5 |
| Τροφοδοσία | Ηλιακό/Solar |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Τύπος Συσκευασίας | color box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος (cm) | 38 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 39 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 39 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/Νo |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |