ΣΕΙΡΑ, 80 LED 5mm, ΛΕΥΚΕΣ ΜΠΑΛΕΣ Φ2cm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 8cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
15,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,56€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11912
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 80 LED 5mm, ΛΕΥΚΕΣ ΜΠΑΛΕΣ Φ2cm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 8cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-20mA-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| WiFi Σύνδεση | Όχι/No |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 8 |
| Αριθμός CE | DLO-80-31V-WW |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις Διακοσμητικού Στοιχείου (Μήκος x Ύψος x Πλάτος cm) | 2x2x2 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 30,5x27x33 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 12,5x9,5x15 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 1,5 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,19 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:110-240V-50-60Hz/Output:31V-116mA-3,6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2200-2300 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 5,8 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,4347 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 6,5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,483 |
| Μήκος (cm) | 790 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 30,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 12,5 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 27 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 9,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3,6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 80 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Κουτί PVC/PVC Box |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Χαλκός/PVC-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 33 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |