ΣΕΙΡΑ, DIY ΣΕΤ 6 ΤΜΧ, 20 LED, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜO ΛΕΥΚO LED ΑΝΑ 10cm, ΙΡ65
34,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,99€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-09821
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, DIY ΣΕΤ 6 ΤΜΧ, 20 LED, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜO ΛΕΥΚO LED ΑΝΑ 10cm, ΙΡ65
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-15mA-0.045W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | EUR-SW DIY020 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Ναι/Yes |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 38x35x32 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 17x12x15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220-240V, 50Hz/60Hz |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 1900-2000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 12,7 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,85 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 13,2 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,92 |
| Μήκος (cm) | 210 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 17 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 35 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | Όχι/No |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3.2W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Ναι/Yes |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 20 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | WHITE BOX WITH BLACK/WHITE LABEL + BLACK/WHITE PLUG LABEL |
| Υλικό προϊόντος | Καουτσούκ-Πλαστικό-Χαλκός/Rubber-Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |